Paslaugos

Gamybos procesas atliekamas naudojant modernią produktyvią įrangą. Jos pritaikymas leidžia užtikrinti didelį gamybos greitį bei puikią produkcijos kokybę.

01

Maišai

Savo pakuočių gamybos metu bendrovė „VD PACK“ naudoja plėvelę pagamintą iš žemo arba aukšto slėgio polietileno. Esant panašioms vienos ir kitos rūšies produkcijos savybėms, yra nemažai skirtumų. HDPE — išlaiko iki 30 kg svorį. Be to, HDPE maišai yra dukart plonesni už LDPE maišus, todėl labiau pritraukia kainos atžvilgiu. LDPE maišai yra pakankamai tvirti – išlaiko iki 15 kg svorį.

02

Fasavimo maišeliai

Bendrovė „VD PACK“, laikydamasi visų šiuolaikinių reikalavimų šio tipo gaminiui, atsakingai rūpinasi savo produkcijos kokybe. Fasavimo maišeliai pagaminti mūsų įmonėje yra tvirti, atitinkantys visas higienos normas, būna skirtingų didžių ir spalvų. Maišeliai pagaminti iš LDPE atrodo reprezentatyviai, yra lygūs ir elastingi. Fasavimo maišeliai pagaminti iš HDPE yra nebrangūs, tvirti, labai atsparūs mechaniniam poveikiui, todėl yra plačiai naudojami prekyboje produkcijos fasavimui, maisto produktų bei pramoninių prekių pakavimui ir t.t.

03

Šiukšlių maišai

Naudojami atliekų surinkimui ir laikymui. Nepakeičiami buityje, gamyboje, statyboje. Šiukšlių maišai gaminami iš LDPE (aukšto slėgio polietileno) bei HDPE (žemo slėgio polietileno). Jų tvirtumas priklauso nuo plėvelės storio. Šiukšlių maišų tūris taip pat būna skirtingas – nuo 10 iki 120 l. Šiukšlių maišai iš HDPE yra ekonomiškiausi.

04

Polietileniniai maišai su spauda

Bendrovė „VD PACK“ siūlo savo klientams įvairių rūšių polietileninių maišų gamybos paslaugas ir spalvotų užrašų spausdinimo ant maišų paslaugas. Populiariausiu ir prieinamiausiu šio tipo pakavimo produkcijos variantu ne be pagrindo yra laikomi polietileniniai „marškinėlių“ tipo maišai – didelė talpa ir aukštas tvirtumo laipsnis, plati pritaikymo sfera ir žema kaina.

05

Nestandartinė pakuotė

Bendrovės „VD PACK“ darbuotojai yra pasirengę įvykdyti užsakymą net ir tuo atveju, jei klientas turi specialių pageidavimų, pavyzdžiui: nestandartinis dydis, tipas arba medžiagos storis. Nestandartinių pakuočių pritaikymo sfera yra itin plati. Dėžučių įdėklai arba tarpinės pakuotės leidžia apsaugoti produktą nuo kenksmingų aplinkos veiksnių, dulkių, drėgmės ir purvo prasiskverbimo, užtikrina patikimą dėžutės turinio apsaugą.

05

Rankovė

Bendrovė „VD PACK“ užsiima LDPE (aukšto slėgio polietileno) bei HDPE (žemo slėgio polietileno) „rankovių“ gamyba. „Rankovė“ (pusfabrikatis) yra naudojama kaip pirminė medžiaga pakuotės pagaminimui. Produkto storis varijuoja nuo 8 iki 120 mkm, plotis - nuo 20 iki 130 cm. Užsakovas gali pats išsirinkti „rankovės“ spalvą.

Susisiekite su Mumis

Susiekite su mūsų komandos nariais, kurie padės išspręsti Jūsų klausimus