Kokybė

Garbinga vieta

Gaminiai iš polietileno seniai ir stabiliai užima garbingą vietą pakuočių pasaulyje. Polietileniniai maišai tapo neatsiejama mūsų buities dalimi, jie yra nepakeičiami gamyboje, be jų savo veiklos neįsivaizduoja prekybinės organizacijos. Lengvas ir nepastebimas polietilenas turi svarbų vaidmenį mūsų gyvenime.

Daugiau nei 12 metų

Bendrovė „VD PACK“ siekia suteikti savo užsakovams maksimaliai gausų pakavimo produkcijos asortimentą – nuo fasavimo maišelių iki polietileninių maišų su spauda. Kompetentingas personalas, atsakingas darbas, kokybiškų gaminių produkcija per trumpiausią laiką – visa tai yra mūsų įmonės išskirtiniai bruožai. Mes didžiuojamės tuo, kad mūsų produkcija daugiau nei 12 metų naudojasi ir individualūs užsakovai, ir stambios Baltijos, Skandinavijos šalių, D. Britanijos bei Rusijos įmonės.

2-5 metų

Savo polietileninės produkcijos gamyboje bendrovė „VDpack“ naudoja įvairių rūšių žaliavas. Pirminės žaliavos naudojamos maišelių maisto produktams, tarpinių pakuočių bei įdėklų gamyboje; antrinės žaliavos naudojamos šiukšlių maišų, statybinių maišų ir t.t. gamyboje. Gamybos metu specialūs komponentai – biopriedai – yra dedami į pirmines žaliavas. Jų naudojimas sumažina polietileninės produkcijos utilizacijos laikotarpį nuo 150-200 metų iki 2-5 metų.

Biopriedai ne tik nekenkia žmogui, bet ir yra vadinami tikraisiais gamtos gelbėtojais, nes jų skaidymosi metu atsiranda aplinkai nekenksmingų komponentų. Tam, kad papildytumėte mūsų klientų gretas, tereikia paskambinti mums ir savarankiškai užpildyti užsakymo formą. Bendrovė „VD PACK“ visada jūsų paslaugoms!

Biopriedai