Pateikti užklausą

Polietileniniai maišai

Fasavimo maišeliai

Šiukšlių maišai

Apie mus

Jau antrą dešimtmetį bendrovė „VD PACK“ užsiima polietileninių prekių gamyba.

Mes stengiamės žengti žingsnį su laiku, greitai reaguodami į klientų pageidavimus. Mūsų gaminamų dirbinių iš polietileno asortimentas yra gausus. Jame galima rasti šiuo metu paklausiausių prekių.

Mokėjimas greitai, kokybiškai ir atsakingai atlikti nustatytas užduotis leidžia mūsų personalui gauti palankiausius užsakovų atsiliepimus. Polietileninės produkcijos gamybos metu bendrovė „VD PACK“ pritaiko moderniausias technologijas.

Mes naudojame įvairių rūšių žaliavas; be to, atsižvelgiant į užsakovo pageidavimus, specialūs komponentai yra dedami į pirmines žaliavas, tokiu būdu paverčiant mūsų pakuotę visiškai nekenksmingą aplinkai.

Paslaugos

Gamybos procesas atliekamas naudojant modernią produktyvią įrangą. Jos pritaikymas leidžia užtikrinti didelį gamybos greitį bei puikią produkcijos kokybę.

Maišai

Savo pakuočių gamybos metu bendrovė „VD PACK“ naudoja plėvelę pagamintą iš žemo arba aukšto slėgio polietileno. Esant panašioms vienos ir kitos rūšies produkcijos savybėms, yra nemažai skirtumų. HDPE — išlaiko iki 30 kg svorį. Be to, HDPE maišai yra dukart plonesni už LDPE maišus, todėl labiau pritraukia kainos atžvilgiu. LDPE maišai yra pakankamai tvirti – išlaiko iki 15 kg svorį.

Fasavimo maišeliai

Bendrovė „VD PACK“, laikydamasi visų šiuolaikinių reikalavimų šio tipo gaminiui, atsakingai rūpinasi savo produkcijos kokybe. Fasavimo maišeliai pagaminti mūsų įmonėje yra tvirti, atitinkantys visas higienos normas, būna skirtingų didžių ir spalvų. Maišeliai pagaminti iš LDPE atrodo reprezentatyviai, yra lygūs ir elastingi. Fasavimo maišeliai pagaminti iš HDPE yra nebrangūs, tvirti, labai atsparūs mechaniniam poveikiui, todėl yra plačiai naudojami prekyboje produkcijos fasavimui, maisto produktų bei pramoninių prekių pakavimui ir t.t.

Šiukšlių maišai

Naudojami atliekų surinkimui ir laikymui. Nepakeičiami buityje, gamyboje, statyboje. Šiukšlių maišai gaminami iš LDPE (aukšto slėgio polietileno) bei HDPE (žemo slėgio polietileno). Jų tvirtumas priklauso nuo plėvelės storio. Šiukšlių maišų tūris taip pat būna skirtingas – nuo 10 iki 120 l. Šiukšlių maišai iš HDPE yra ekonomiškiausi.

Polietileniniai maišai su spauda

Bendrovė „VD PACK“ siūlo savo klientams įvairių rūšių polietileninių maišų gamybos paslaugas ir spalvotų užrašų spausdinimo ant maišų paslaugas. Populiariausiu ir prieinamiausiu šio tipo pakavimo produkcijos variantu ne be pagrindo yra laikomi polietileniniai „marškinėlių“ tipo maišai – didelė talpa ir aukštas tvirtumo laipsnis, plati pritaikymo sfera ir žema kaina.

Nestandartinė pakuotė

Bendrovės „VD PACK“ darbuotojai yra pasirengę įvykdyti užsakymą net ir tuo atveju, jei klientas turi specialių pageidavimų, pavyzdžiui: nestandartinis dydis, tipas arba medžiagos storis. Nestandartinių pakuočių pritaikymo sfera yra itin plati. Dėžučių įdėklai arba tarpinės pakuotės leidžia apsaugoti produktą nuo kenksmingų aplinkos veiksnių, dulkių, drėgmės ir purvo prasiskverbimo, užtikrina patikimą dėžutės turinio apsaugą.

Rankovės

Bendrovė „VD PACK“ užsiima LDPE (aukšto slėgio polietileno) bei HDPE (žemo slėgio polietileno) „rankovių“ gamyba. „Rankovė“ (pusfabrikatis) yra naudojama kaip pirminė medžiaga pakuotės pagaminimui. Produkto storis varijuoja nuo 8 iki 120 mkm, plotis - nuo 20 iki 130 cm. Užsakovas gali pats išsirinkti „rankovės“ spalvą.

Maišai

Savo pakuočių gamybos metu bendrovė „VD PACK“ naudoja plėvelę pagamintą iš žemo arba aukšto slėgio polietileno. Esant panašioms vienos ir kitos rūšies produkcijos savybėms, yra nemažai skirtumų. HDPE — išlaiko iki 30 kg svorį. Be to, HDPE maišai yra dukart plonesni už LDPE maišus, todėl labiau pritraukia kainos atžvilgiu. LDPE maišai yra pakankamai tvirti – išlaiko iki 15 kg svorį.

Maišai

Fasavimo maišeliai

Šiukšlių maišai

Polietileniniai maišai su spauda

Nestandartinė pakuotė

Rankovės

Kokybė

Gaminiai iš polietileno seniai ir stabiliai užima garbingą vietą pakuočių pasaulyje. Polietileniniai maišai tapo neatsiejama mūsų buities dalimi, jie yra nepakeičiami gamyboje, be jų savo veiklos neįsivaizduoja prekybinės organizacijos. Lengvas ir nepastebimas polietilenas turi svarbų vaidmenį mūsų gyvenime.

Bendrovė „VD PACK“ siekia suteikti savo užsakovams maksimaliai gausų pakavimo produkcijos asortimentą – nuo fasavimo maišelių iki polietileninių maišų su spauda. Kompetetingas personalas, atsakingas darbas, kokybiškų gaminių produkcija per trumpiausią laiką – visa tai yra mūsų įmonės išskirtiniai bruožai. Mes didžiuojamės tuo, kad mūsų produkcija daugiau nei 12 metų naudojasi ir individualūs užsakovai, ir stambios Baltijos, Skandinavijos šalių, D. Britanijos bei Rusijos įmonės.

Savo polietileninės produkcijos gamyboje bendrovė „VDpack“ naudoja įvairių rūšių žaliavas. Pirminės žaliavos naudojamos maišelių maisto produktams, tarpinių pakuočių bei įdėklų gamyboje; antrinės žaliavos naudojamos šiukšlių maišų, statybinių maišų ir t.t. gamyboje. Gamybos metu specialūs komponentai – biopriedai – yra dedami į pirmines žaliavas. Jų naudojimas sumažina polietileninės produkcijos utilizacijos laikotarpį nuo 150-200 metų iki 2-5 metų.

Biopriedai ne tik nekenkia žmogui, bet ir yra vadinami tikraisiais gamtos gelbėtojais, nes jų skaidymosi metu atsiranda aplinkai nekenksmingų komponentų. Tam, kad papildytumėte mūsų klientų gretas, tereikia paskambinti mums ir savarankiškai užpildyti užsakymo formą. Bendrovė „VD PACK“ visada jūsų paslaugoms!

Kontaktai

Telefonai

Sandėlys +370 609 99043

Pardavimai +370 650 29358

Pardavimai +370 609 99042

Buhalterija +370 663 17353

UAB “VD PACK”

Į.k. 301534686

PVM kodas LT100003824411

Vilniaus g. 159, Pabradė, Lt18178

Švenčionių raj.

AB „Swedbank“

Banko kodas 73000

a/s LT927300010105793196

BIC/SWIFT kodas: HABALT22

Pateikite užklausą

Privalomi laukai

Kaip mus rasti?

© UAB „VD PACK“ 1999 — 2022. Vilniaus g. 159, Pabradė, Švenčionių raj.

info@vdpack.lt